Blog

Paslanmaz Su Deposu

İhtiyaç durumuna ve ebatlarına göre su depoları suyu uzun süre bünyelerinde muhafaza etmektedirler. İş yerlerinde, binalarda, okul ve yurtlarda, hastanelerde ,tarım ve hayvancılıkta ve daha birçok alan ve sektörde kullanılan Paslanmaz Su Depoları bünyelerindeki suyun, hidrofor aracılığıyla düzenli olarak çekilmesi ile kesintisiz su ihtiyacını karşılarlar. Paslanmaz Su Deposu ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Paslanmaz Karıştırıcı

Paslanmaz Karıştırıcılar, kimyasal madde, ilaç, gıda gibi birçok farklı sektörde kullanılırlar. Paslanmaz karıştırıcı mkserin bıçakları dönerek hareket ettiğinden içindeki malzemeyi tam olarak karıştırır ve parçaların bıçaktan geçmesini sağlar. Paslanmaz karıştırıcılar temel olarak ikiye ayrılır. Bunlar Toz Karıştırıcı Mikserler ve Sıvı Karıştırıcı Mikserlerdir. Paslanmaz karıştırıcılar farklı model seçenekleri ile imal edilmekte olup, fiyatlarda buna göre değişmektedir.

Paslanmaz Kare Depolar

Kare boyutlarda su deposuna ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan Paslanmaz Kare Su Depoları, istenilen ebat ve ölçülerde imal edilebilmektedir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Paslanmaz Su Tankı

Depolanmış su ihtiyacımız olduğu anlarda, hayatımızı kolaylaştıran su tanklarına ihtiyaç duyarız. İhtiyaç durumuna ve ebatlarına göre su tankları suyu uzun süre bünyelerinde muhafaza etmektedir. Depoda biriken su hidrofor tarafından düzenli olarak çekildiği için hiç kesilmez, depodaki sular temiz ve taze kalır. Paslanmaz Su Tankı ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Ölçü ve ebatlara göre su deposu fiyatları değişiklik göstermektedir. Paslanmaz su deposu fiyatları hakkında bilgi almak için hangi kapasitede su deposu istediğinizi bilmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun